Stomatolog Gdynia – Dentysta

Reading time:
Stomatolog Gdynia

Stomatolog Gdynia

Stomatolog Gdynia

Stomatologia to jedna z bardziej opłacalnych zawodów w Polsce. Bycie dentystą jest coraz bardziej popularne. Lekarz dentysta (stomatolog gdynia) w Polsce to tytuł, który otrzymuje osoba, która ukończyła pięcioletnie studia, przeszła staż podyplomowy oraz zdała Lekarsko- Dentystyczny Egzamin Końcowy. Dentystyka zajmuje się leczeniem zębów oraz różnych części jamy ustnej. Jednak dentysta, jak każdy inny lekarz (oraz jak każda inna osoba posiadająca bezpośredni kontakt z klientem/pacjentem) powinien mieć nieposzlakowaną opinię i sprawiać dobre wrażenie na ludziach. Nie można być tylko osobą. Która wykonuje dany zawód. Dentysta zajmuje się w jakimś stopniu problemami ludzi i jednak częściej idziemy do dentysty, gdy nam coś dolega, niż na kontrolę. Ciężko zachować indywidualne podejście do każdego z pacjentów, którzy odwiedzają gabinet stomatologiczny, ale jest to możliwe. Zależy tylko od chęci i charakteru danego człowieka.

Jeśli przyjdziemy gdziekolwiek i poczujemy się jednym z wielu klientów prawdopodobnie nie będziemy chcieli tam wracać. Jeśli ktoś lubi to co robi, to to widać. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie wcześniej danego dentysty. Wpisując np. „stomatolog Gdynia” uzyskamy wiele ocen i opinii. Mój dentysta jest człowiekiem, do którego chce się przychodzić, zawsze miło mnie powita, nie jest zmęczony i sfrustrowany. A to najgorsze co może być. Jest wzorowym przykładem tego, jaki dentysta Gdynia powinien być. Idąc do jakiegokolwiek lekarza sami jesteśmy nie w najlepszym humorze, nie zawsze, ale najczęściej tak jest. Wtedy oczekujemy od kogoś pomocy i wsparcia, nie chcemy patrzeć na to, jak ktoś jest sfrustrowany i wylewa na nas cały zły humor.

Mój Dentysta…

Mój dentysta zawsze pamięta swoich pacjentów, przez co każdy może czuć się wyjątkowo. Jest to szczegół, ale jakże ważny, gdy jestem stałym pacjentem, a dentysta nagle pyta mnie co słychać u żony i czy mój pies ma się już lepiej. Dla mnie najważniejsze jest oczywiście doświadczenie i umiejętności w zawodzie dentysty. Ale prawie równie mocno zwracam uwagę na podejście każdego lekarza, którego odwiedzam. Ciężko jest utrzymywać kontakt z każdym pacjentem i pamiętać szczegóły z jego życia, o których większość z nas wspomina podczas wizyty, ale jest to bardzo miłe i jeśli mam wybrać któregoś z dentystów, to wybiorę takiego który poświęca mi uwagę, rezerwuje sobie odpowiednią ilość czasu i nie robi wszystkiego w pośpiechu i żeby tylko zarobić.

Dentysta Gdynia musi być też dokładny, bo jak wiadomo, jeden mały błąd może wiele nas kosztować. No i co równie ważne i charakterystyczne dla tego zawodu- dentysta musi być uśmiechnięty! Chyba nie muszę tego argumentować, każdy stomatolog powinien mieć piękne, białe i co najważniejsze- zdrowe zęby, bo uśmiech jest jego własną wizytówką.